Friday, February 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKaim Shaqiri u zgjodh Sekretar për Diasporën pranë Bashkësisë Lokale në Frëngovë...

Kaim Shaqiri u zgjodh Sekretar për Diasporën pranë Bashkësisë Lokale në Frëngovë (FOTO)

Kaim Shaqiri u zgjodh Sekretari për Diasporë pranë Bashkësisë Lokale në Frëngovë.

Detyra e Sekretarit për Diasporë është mbajtja e lidhshmërisë dhe bashkëpunimit ndërmjet banorëve të Frëngovës që jetojnē në vendlindje dhe në diasporë, me qëllimin e zhvillimit ekonomik dhe social.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments