Thursday, June 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiKafshohet nga qeni endacak nxënësi i shkollës "Niko Nestor" (FOTO)

Kafshohet nga qeni endacak nxënësi i shkollës “Niko Nestor” (FOTO)

Dje në mesditë në oborrin e shkollës së mesme “Niko Nestor”-Strugë, një nxënës është sulmuar nga një qen endacak ku edhe ka marrë plagë nga kafshimet në trup, informon për Struga Ekspres një nga dëshmitarët e rastit.

Sipas dëshmitarit, nxënësi menjëherë është dërguar në Spitalin e Përgjithshëm të Strugës ku edhe ka marrë ndihmën mjekësore.

Kujtojmë se numri i qenve endacak në Strugë dhe sulmet ndaj qytetarëve po shtohen,fatkeqësisht!

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments