Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJeton Shaqiri: Zona zgjedhore 5 nuk po punon vetëm për fitore por...

Jeton Shaqiri: Zona zgjedhore 5 nuk po punon vetëm për fitore por edhe për rezultat historik (FOTO)

Zona zgjedhore 5 nuk po punon vetëm për fitore por edhe për rezultat historik sepse qytetarët e meritojnë

Zona 5 aktive gjithandej

🗣Me deputeten aktuale dhe të ardhshme Arbana Pasholli sot takuam banorët e Qendrës Zhupë për ta prezentuar Frontin Europian derisa kolegu Kreshniku ishte në Krushevë.

🇪🇺Gjithandej po mirëpritet ideja e Frontit Europian, sikur qytetarët moti kohë e kanë dëshiruar dhe pritur.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments