Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJeton Shaqiri voton në Strugë (FOTO)

Jeton Shaqiri voton në Strugë (FOTO)

🌞Sa ditë e bukur sot për të votuar diellin europian i cili do na ngrohë të gjithëve.
🗳Unë dhe Rezarta ime votuam për zgjedhjet parlamentare, votoni edhe ju të gjithë, sepse vota jonë e fuqizon dhe e përshpejton integrimin në 🇪🇺Bashkimin Europian.
Jeton Shaqiri

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments