Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJeton Shaqiri: Struganët në Shkup bëhen bashkë (FOTO)

Jeton Shaqiri: Struganët në Shkup bëhen bashkë (FOTO)

Struganët në Shkup…

🙌 Ishte kënaqësi dhe gëzim që me Krenarin të takohemi në tryezë iftari dhe të kalojmë çaste të ngrohta me struganët dhe struganet që jetojnë dhe veprojnë në Shkup.

Bashkëbiseduam sepse sfidat i kemi të njejta, malli për bukuritë e Strugës.

😁Ç’kemi, vllai?
Jeton Shaqiri

https://www.facebook.com/share/p/NPiLpJCCne71Mt69/?mibextid=oFDknk

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments