Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJeton Shaqiri: Sot është një moment historik, është festa e demokracisë dhe...

Jeton Shaqiri: Sot është një moment historik, është festa e demokracisë dhe aspiratave të kombit tonë!

Sot, një moment i madh po afrohet: festa e demokracisë dhe aspiratave të kombit tonë!
📍Të gjitha sytë janë përqendruar në TETOVË, vendin ku shumë prej nesh do të marrin pjesë në një manifestim të bashkimit dhe shprehitjes së gatishmërisë sonë për të shkuar përpara drejt Europës!
🇪🇺Sot, Në këtë ditë të rëndësishme do të nderojmë dhe do të kujtojmë sakrificën dhe guximin e heronjve të kombit tonë, si dhe do të shprehim përkrahjen tonë për të ardhmen europiane të vendit tonë. Tetova do të jetë qyteti ku shpirti i bashkimit dhe dëshira për përparim përhapet si zjarr.
🤝Në këtë ditë të rëndësishme, nuk duhet të mungojmë. Përkundrazi, duhet të jemi të bashkuar dhe të vendosur për të shprehur vullnetin tonë për një të ardhme më të mirë dhe më europiane për të gjithë ne. Mos e humbni këtë rast historik për të vulosur përparimin europian!

VOTO 4️⃣
🗣️ JO Rusisë, PO Europës!
🤝 Një Kryeministër për të gjithë
📈Marrëveshje Kornizë Ekonomike

#FrontiEuropian 🇪🇺🤝🇺🇸 #bashkë

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments