Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJeton Shaqiri: Shumi, Zagraçani, Oktisi, Koroshishta dhe Dollogozhda si cdo herë edhe...

Jeton Shaqiri: Shumi, Zagraçani, Oktisi, Koroshishta dhe Dollogozhda si cdo herë edhe sot bashkë me Frontin Europian (FOTO)

Shumi, Zagraçani, Oktisi, Koroshishta dhe Dollogozhda si çdo herë edhe sot bashkë me Frontin Europian !

🤩Entuzijazëm i madh në shtabet në të cilat realizuam vetëm vizitë.
Ju përgëzoj shefa të shtabeve të nëndegëve Faton Pollozhani, Shpend Iljazi, Kaliqi Alim, Egzon Asani, Enis Mevmedoski për energjinë që e krijoni e që padyshim do të jetë fitimtare 🙌🇪🇺4️⃣

Të gjithë të bashkuar për Frontin Europian 🙌🇪🇺4️⃣

Mevmed Halili
Atixhe Ajro
Arijeta Oda-Alla

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments