Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJankullovska dhe Stavrevski pranojne se vjedhja e votave nuk eshte ne rregull

Jankullovska dhe Stavrevski pranojne se vjedhja e votave nuk eshte ne rregull

Jankullovska pranon se vjedhja e votave nuk eshte ne rregull ne nje bisede me Stavrevskin.

Kete e ka bere edhe Zoran Stavrevski duke u bashkangjitur ne mendimin e Jankullovskes per parregullsite zgjedhore te cilat megjithate i kane bere.

Vazhdon konferenca e drejteperdrejte e ”bombes” numer 8…

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments