Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa si është sot gjendja e rrugëve në Maqedoni

Ja si është sot gjendja e rrugëve në Maqedoni

Qarkullimi në rrugët e vendit, si në ato urbane dhe interurbane, po zhvillohet nëpër korsi të lagështa, ndërsa në disa vende ka edhe mbetje të borës.
Reshje të pakëta të borës ka edhe në rrugën Berovë-Smojmirovo, Tetovë-Jazhincë, në Kodrën e Diellit dhe Bukovë. Në kalimin kufitar në Strazhë është e ndalur lëvizja e mjeteve të rënda. Nga LAMM rekomandojnë vozitje të kujdesshme, përshtatje të shpejtësisë dhe respektim të sinjalistikës rrugore.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments