Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa si është moti sot

Ja si është moti sot

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla përgjatë luginave ku do të ketë me kushte edhe për mjegull në mëngjes.
Gjatë ditës do të mbretërojë mot i ngrohtë, i cili do të shkaktojë edhe shkrirjen e mbulimit të dëborës, sidomos në viset malore.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga minus dy gradë deri në zero, kurse ajo e ditës do të lëvizë nga 8 deri në 16 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë i ngjajshëmme temeraturë, e cila në mëngjes do të jetë -2 gradë kurse ajë e ditës do të arrijë deri më 9 gradë Celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments