Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa si eshte moti sot

Ja si eshte moti sot

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ftohtë. Temperatura do të lëviz prej 10 deri 18 gradë celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë deri 16 gradë celsius.

Nga dita e nesërme pritet rritje të vranësirave dhe reshje shiu.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments