Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa si është moti sot

Ja si është moti sot

Moti në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira të vogla mesatare dhe me erë mesatare veriore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej gjashtë deri në 15 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 18 deri në 26 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell me vranësira mesatare dhe me erë të dobët mesatare veriore. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në 11 gradë, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri në 24 gradë Celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe i thatë me temperatura rreth mesatares për këtë periudhë të vitit. Të dielën dhe të hënën është i mundur shi i shkurtër, veçanërisht në pjesët perëndimore dhe jugperëndimore të vendit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments