Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa si është moti sot

Ja si është moti sot

Sot në mbarë vendin do të jetë me vranësira dhe me reshje të përkohshme të shiut, veçanërisht pasdite.
Më intensive do të jenë në pjesët perëndimore dhe pjesët e skajshme lindore, lokalisht mbi 15 l/m2. Vetëm në viset më të larta malore do të ketë borë të përkohshme.

Në pjesët jugore do të ketë kushte për paraqitje lokale të bubullimave. Do të fryjë erë nga drejtimi jugor dhe jugperëndimor.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej një deri në shtatë gradë, ndërsa ajo e ditës prej nëntë deri në 16 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë i ngjashëm, me reshje të përkohshme të shiut, ndërsa do të fryjë erë e përforcuar kryesisht nga drejtimi jugor dhe jugperëndimor.

Temperaturë të mëngjesit do të ulet deri në pesë, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri në 15 gradë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments