Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa si është koha sot në Strugë

Ja si është koha sot në Strugë

Moti në Maqedoni në orët e paradites do të jetë me reshje të cilat do të jenë kryesisht me borë dhe të cilat do të jenë më të rrëmbyeshme në jugperëndim. Reshjet e borës kohë pas kohe do të përforcohen.
Në Strugë bora vetëm sa ka mbuluar sipërfaqen e qytetit nën petkun e saj.

Temperaturat do të lëvizin prej një deri në 11 gradë. Në ditët në vijim moti do të jetë stabil dhe i thatë, nëpër fushëgropa dhe nëpër lugina të lumenjve me dukuri të mjegullës dhe vranësirave të ulëta.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments