Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa si është koha sot

Ja si është koha sot

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira, i thatë dhe me temperatura të ulëta të mëngjesit.
Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus një deri në minus tetë gradë Celsius, ndërsa e ditës prej minus pesë deri në shtatë gradë Celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments