Thursday, June 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeShqipëriJa si është koha sot

Ja si është koha sot

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Do të fryjë erë në drejtim veriperëndimor.

Temperatura do të jetë në interval prej gjashtë deri 12 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla ku temperatura maksimale do të arrijë deri shtatë gradë Celsius.

Ndërsa nga dita e martë pritet të ketë reshje të shiut që në vendet malore do të jenë reshje të borës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments