Wednesday, September 27, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa si do të jetë koha sot në Maqedoni

Ja si do të jetë koha sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe i vrënët, ndërsa në jugperëndim të vendit do të ketë të reshura të dobëta bore, veçanërisht gjatë pasditës.
Temperatura do të lëvizë nga -3°C e deri më 7°C.

Në Shkup e rrethinë moti do të jetë i vrënët, ndërsa temperatura do të arrij deri 5°C.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments