Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa sa votues nga Struga dhe rrethina kanë votuar për zgjedhjen e...

Ja sa votues nga Struga dhe rrethina kanë votuar për zgjedhjen e presidentit deri në ora 09:00 (tabela)

Ja sa votues nga Struga dhe rrethina kanë votuar për zgjedhjen e presidentit deri në ora 09:00 (tabela)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments