Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa sa viktima dhe të prekur nga koronavirusi ka sot në Maqedoninë...

Ja sa viktima dhe të prekur nga koronavirusi ka sot në Maqedoninë e Veriut

Nga MSH-Maqedoni njoftojnë se gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë kryer 2869 teste ku janë regjistruar 490 raste të reja me Covid-19.

Insituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 484 pacientë të shëruar.

Betejën me Covid-19 në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut e kanë humbur 9 persona.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments