Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa sa shoferë nga Struga i ka dënuar policia

Ja sa shoferë nga Struga i ka dënuar policia

Me datë 30.06.2024, në periudhën prej orës 11:00 deri në ora 16:00, janë kryer kontrolle në komunikacion në zonën e SPB-Ohër!

Nga ana e zyrtarëve policorë janë konstatuar dhe sanksionuar 36 drejtues të mjeteve motorike, të cilët brenda dhe jashtë vendbanimeve e kanë tejkaluar shpejtësinë e lejuar të lëvizjes, nga të cilët 10 në Ohër, 8 në Strugë dhe 18 në Kërçovë, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments