Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa sa persona kanë votuar në Strugë deri në ora 13:00

Ja sa persona kanë votuar në Strugë deri në ora 13:00

Struga Ekspres informon se sot deri në ora 13:00 në Strugë kanë votuar gjithsej 6639 votues, 16.93%.

Në Strugë procesi zgjedhor po zhvillohet në mënyrë të qetë dhe pa probleme.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments