Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa sa persona kanë votuar në Strugë deri në ora 09:00

Ja sa persona kanë votuar në Strugë deri në ora 09:00

Deri në ora 09:00,sot nē Strugē kanë votuar 1479 persona, 3.04 përqind, njofton Struga Ekspres.

Nē Strugë ka gjithsej 61 437 votues në të gjithë territorin e saj.

Sot votohet për raundin e dytë të zgjedhjeve ku kandidojnë për kryetar komune në Strugë,Idri Istrefi dhe Ramis Merko (FOTO)

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments