Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa sa para plaçkiti hajduti në bankën e Strugës nën kërcënimin e...

Ja sa para plaçkiti hajduti në bankën e Strugës nën kërcënimin e armës

Një vjedhës para disa ditësh ka hyrë në TTK Banka në Strugë dhe duke u kërcënuar me pistoletë ka vjedhur 220.000 denarë.

Hajduti duke e kërcënuar i ka hedhur një çantë të punësuarës. Ajo ka marrë paratë dhe i ka vënë në çantë dhe më pas vjedhësi ka ikur në drejtim të panjohur.

Policia po ndërmer masa për ndriçimin e rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments