Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa sa mjegull të madhe ka në këto qytete të Maqedonisë

Ja sa mjegull të madhe ka në këto qytete të Maqedonisë

Dukshmëri e zvogëluar deri në 150 metra për shkak të mjegullës në Manastir, Prilep dhe Resnjë, ndërsa në Tetovë dukshmëria është 50, informojnë nga NP Rrugët e Maqedonisë.
Komunikacioni në rrugët në vend po zhvillohet nëpër rrugë vende-vende të lagështa, ndërsa në akse rrugore të caktuara që kalojnë nëpër gryka ka mundësi të paraqitjeve të rrëshqitjeve të dheut.

Nga Rrugët e Maqedonisë apelojnë lëvizje të kujdesshme, shpejtësi të përshtatur të lëvizjes, ndërsa informojnë se ekipet e tyre kujdestare janë vazhdimisht në terren dhe i mbajnë të gjitha rrugët të kalueshme.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments