Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa sa maqedonas kanë votuar nëpër fshatrat e Strugës

Ja sa maqedonas kanë votuar nëpër fshatrat e Strugës

Dalja e votuesve strugan deri në ora 10: 00 është më e madhe tek fshatrat e Strugës, njofton Struga Ekspres.
Në fshatra kanë votuar deri në ora 10:00, 2213 votues, në qytet, 1116, nëpër fshatrat maqedonase 294 votues dhe në Llabunisht, Oktis dhe Podgorcë kanë votuar 687 votues.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments