Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa sa është numri i kurorëzimeve dhe shkurorëzimeve gjatë tre muajve në...

Ja sa është numri i kurorëzimeve dhe shkurorëzimeve gjatë tre muajve në Strugë

Sipas të dhënave të Entit Shtetëror të Statistikave, në muajin prill, maj dhe qershor kanë lindur 131 foshnja dhe kanë vdekur 85 persona, përcjell Struga Ekspres.

Në Strugë gjatë muajit prill, maj dhe qershor janë kryer 84 kurorëzime dhe 72 shkurorëzime.

Ndërsa në Ohër, gjatë ketyre muajve janë lindur 95 foshnja dhe kanë ndërruar jetë 142 persona.
Numri i kurorēzimeve në Ohër për 3 muaj është 118 kurse i shkurorëzimeve është 23.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments