Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa rrugët që paraqesin rrezik për qarkullim

Ja rrugët që paraqesin rrezik për qarkullim

Trafiku në rrugët shtetërore po zhvillohet në korsi të thata, ndërkaq në vendet më të larta rrugët janë të lagështa.
Borë po bie në Kodrën e Diellit dhe në Mavrovë, Strazhë, Presekë dhe Gjavatë, por që nuk paraqet problem për qarkullim të automjeteve.

Ndalesë për qarkullim është vënë në drejtimin rrugor Mavrovë-Dibër që nga ora 09:00.

Në vendkalimet kufitare nuk ka pritje të gjata për hyrje – dalje nga shteti.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments