Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa reagimi i ashpër i Ziadin Selës pas djegies së flamurit kombëtar

Ja reagimi i ashpër i Ziadin Selës pas djegies së flamurit kombëtar

Reagim

Dënojmë ashpër djegien e Flamurit kombëtar shqiptar në qendrën e Shkupit nga protestuesit maqedonas qe protestojnë për çështjen e emrit të Maqedonisë me Greqinë.

Ky akt vandal dhe barbar, tregon primitivizmin e disa maqedonasve qe gjithmone për probleme tjera mundohen ti shërojnë frustracionet e tyre politike duke djegur flamurin shqiptar dhe duke ofenduar shqiptar të pafajshëm.

Bëjmë thirje Ministrit të Punëve të brendshme si dhe Zevendesit të tij Agim Nuhiut që sa më parë t’i gjejnë dhunuesit e Flamurit shqiptar, ti gjejne autorët e këtij akti shoven, ti nxjerin para drejtesise dhe tju japin pergjigjen e merituar.

Aleanca për Shqiptarët

Qendra për Informim

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments