Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa nga cilat qytete i sjellin qentë endacak në Strugë

Ja nga cilat qytete i sjellin qentë endacak në Strugë

Qente endacak akoma jane prezent ne qytetin Struges.Ato pothuajse i shohim ne cdo rruge te qytetit,transmeton Struga Ekspres.

Ne Oher veshtire se mund te te shohin syte ndonje qen endacak,kurse ne Struge ato i sheh me bollek.

Struga Eskpres meson nga disa burime te saj,se nga qyteti i Ohrit dhe Manastirit,transportohen me kamion qente endacak me destinacion Strugen,dhe kete ata e bejne ne oret e para te mengjesit,dhe kete e kane konfirmuar dhe disa qytetar te Struges qe kane qene deshmitar te rastit,njofton Struga Ekspres.

Qente endacak jane nje shqetesim i kahmotshem per struganet.

Kujtojme se disa qytetar jane sulmuar nga qente endacak te cilet kane perfunduar ne spital si pasoje e kafshimeve te renda .(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments