Thursday, June 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiJa nga cilat fshatra të Strugës janë 4 të prekurit me koronavirus...

Ja nga cilat fshatra të Strugës janë 4 të prekurit me koronavirus dhe një person i vdekur

Struga Ekspres nga burime brenda Spitalit të Përgjithshëm tê Strugës mëson se personi që ka ndërruar jetë nga infektimi me koronavirus êshtë një grua nga Llabunishti i Strugës.

Ndërsa 4 të prekurit me koronavirus janë 3 nga fshati Vranishtê dhe një nga qyteti i Strugës.

Fshati Llabunisht është një nga fshatrat që ka më shumë të prekur me koronavirus dhe disa viktima. (Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments