Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa në sa ora do të falet namazi i Fitër Bajramit

Ja në sa ora do të falet namazi i Fitër Bajramit

Pas 30 ditësh agjerim në muajin e Ramazanit, besimtarët i gëzohen kësaj dite duke vizituar familjarë, duke festuar dhe dita ku duhet të paguhen fitrat, zeqati dhe të jepet sadaka.

Namazi i sabahut do të falet në ora 5:30 në Shkup, kurse namazi i Fitër Bajramit në ora 6:43.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments