Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa kush është trupi i pajetë i cili nuk kishte asnjë dokument...

Ja kush është trupi i pajetë i cili nuk kishte asnjë dokument me vete

Policia ka zbuluar identitetin e trupit të pa jetë i gjetur pranë rrugës lokale Strimnicë-Zhelinë dhe i përket personi B.I 30 vjeçar nga fshati Lubeten i Shkupit, ka informuar zdhënësi i policisë së Tetovës Marjan Josifovski.
Me urdhër të prokurorit publik është bërë obduksioni, ndërsa sipas infor matave identifikimi ka qenë i rënduar për shkak se personi me vete nuk ka pasur kurfar dokument identifikimi.

Policia informon se tashmë i ndjeri me 14 nëntor nga ana e vëllaut të tij është paraqitur si i zhdukur pasi një ditë më parë ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, ndërsa policia tani po hulumton se si i ndjeri ka ardhur në vendin ku edhe është gjetur trupi i tij.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments