Friday, February 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaJa kush është studentja shqiptare që u gjet e vdekur (FOTO)

Ja kush është studentja shqiptare që u gjet e vdekur (FOTO)

Mediat italiane kanë publikuar fotografinë dhe identitetin e studentes shqiptare, e cila u gjet e vdekur në një konvikt në Trieste, ku edhe studionte.

Viktima është Floriana Xheka, 21 vjeçe, e cila sipas medieve lokale humbi jetën për shkak të një ataku kardiak.

Në profilin në rrjetet sociale të vajzës, thuhet se ajo është nga Tepelena.

Ajo u gjet e pajetë në konviktin ku jetonte, mbrëmjen e djeshme.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments