/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ja ekipet e përballjeve në Champions pas shortit
Slider, Sport

Ja ekipet e përballjeve në Champions pas shortit

Pas hedhjes së shortit , janë mësuar pjesëmarrësit e ekipeve në garat në grupe në Ligën e Kampionëve. Në Grupin A, kampioni aktual do të ketë përball Atletiko Madridin , Salzburgun de Lokomotivëne Moskës. Ndërkohë një duel në mes Lionel Messit dhe Kristiano Ronaldos, do të kemi në dy përballje të Grupit G, ku Juventusi do të takohet me Barcelonën, por edhe me Dinamo Kievi dhe Ferencvaroshi I Myrto Uzunit. Ndërkohë Real Madridi do të sfidojë Interin e Milanos , Shakhtar Donjetckun Borusia Mynshenglladbahun.

Grupi A:

1. Bayern Munich

2. Atletico

3. Salzburg

4. Lokomotiva e Moskës

Grupi B:

1. Real Madrid

2. Shakhtar Donetsk

3. Inter

4. Monchengladbach

Grupi C:

1. Porto

2. Man City

3. Olympiacos

4. Marseille

Grupi D:

1. Liverpool

2. Ajax

3. Atalanta

4. Midtjylland

Grupi E:

1. Sevilla

2. Chelsea

3. Krasnodar

4. Rennes

Grupi F:

1. Zenit

2. Dortmund

3. Lazio

4. Club Brugge

Grupi G:

1. Juventus

2. Barcelona

3. Dynamo Kiev

4. Ferencvaros

Grupi H:

1. PSG

2. Man Utd

3. RB Leipzig

4. Basaksehir

October 1, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres