Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa cilat ministri i siguroi Alternativa

Ja cilat ministri i siguroi Alternativa

Në mbledhjen e sontme zëdhënësi Orhan Murtezani deklaroi se nuk mund të jap detaje për resorët që do udhëheq Alternativa, por siç mëson Alsat jozyrtarisht, Zoran Zaev u ka ofruar Ministrin e Shëndetësisë dhe Ministrinë e Shoqërisë informatike dhe administratës

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments