Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa cilat komuna kanë votuar më shumë deri në ora 09:00

Ja cilat komuna kanë votuar më shumë deri në ora 09:00

Dalja më e madhe deri në orën 09:00 ka qenë në Komunën e Rankofcës është 15.23 përqind, pstaj komuna Konçe më 14.285 përqind dhe në Pehçevë me 13.73 përqind.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments