Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa çfarë thonë nga policia për incidentin e armatosur në Ohër, ku...

Ja çfarë thonë nga policia për incidentin e armatosur në Ohër, ku u plagos një person

Një person është plagosur me armë zjarri në Ohër në rrugën turistike. Sic konfirmon zëdhënësi i policisë Stefan Dimoski I plagosuri është qëlluar me një pistoletë në gju. Zëdhënësi i SPB-së Stefan Dimoski, konfirmoi incidentin dhe tha se rreth orës 14 ka ndodhur ngjarja. ‘’Incidenti ka ndodhur në bulevardin “Turistik”, në afërsi të kryqëzimit me rrugën “Bistrica”, ku një person me plagët e marra nga armë zjarri në gju është përcjellur urgjentisht në spitalin “Shën Erazmo” në Ohër’’tha Dimovski. Gjithashtu ai potencoi se policia në koordinim me Prokurorinë po marrin masat e nevojshme për të gjetur personin i cili është autori i dyshuar i sulmit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments