Thursday, November 30, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa çfarë thonë nga policia pasi humbi jetën 21 vjeçari nga Veleshta

Ja çfarë thonë nga policia pasi humbi jetën 21 vjeçari nga Veleshta

Më datë 14.05.2023 rreth orës 00:50 në rrugën rajonale Strugë-Dibër, në hyrje të fshatit Veleshtë, A.O.(21) nga i njëjti fshat , duke drejtuar veturën e tipit “Volkswagen Golf” me targa të Strugës, ka humbur kontrollin dhe është larguar jashtë rrugës. Në vendin e aksidentit, shoferi pëson lëndime të renda, ndërron jetë nga plagët e marra dhe nga ana e mjekut të spitalit në Strugë konstatohet vdekja. Në vendngjarje është kryer kqyrje nga Prokurori Publik dhe ekipi i NjPB Strugë.
SPB-Ohër, Zyra për marëdhënie me publikun.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments