Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa biseda e Menduh Thaçit me Sasho Mijallkovin (video)

Ja biseda e Menduh Thaçit me Sasho Mijallkovin (video)

 

Në bombat e sontme LSDM-ja, publikojë edhe audio incizimet ku shihet se si lideri i PDSH-së Menduh Thaçi,  i bindet drejtorit të DSK-së Sasho Mijalkovit deri ne vdekje.

“Kam një kërkesë urgjente. A mund të votoni për ne në KSHZ për Strumicën”, thotë zëri i Mijallkovit. Zëri i Thaçit i garanton se menjëherë do të rregullohet kjo punë. Më pas LSDM lëshoi incizimin e bisedës për të cilën thonë se është mes Thaçit dhe anëtarit të KSHZ-së Bedredin Ibrahimi, ku kërkon që Ibrahimi të votojë në favor të VMRO-DPMNE-së.(Video)

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments