Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniIzmit Nura: Pishinë të mbyllur edhe në Kërçovë, nesër nisin punimet

Izmit Nura: Pishinë të mbyllur edhe në Kërçovë, nesër nisin punimet

Ky investim nga agjencia për rini dhe sport me vlerë prej 41.000.000 milion denar do të realizohet me një dinamik punuese që do zgjas 18 muaj.

Të dielën, edhe në Tetovë filluan punimet për pishinën e qytetit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments