Monday, May 27, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiIzmit Nura emërohet Zv/Drejtor tek Agjencia për Emigracion

Izmit Nura emërohet Zv/Drejtor tek Agjencia për Emigracion

Këta janë disa nga emërimet e drejtorëve dhe zv/drejtorëve, ndërsa disa prej tyre kanë mbetur ne postet aktuale dhe vazhdojnë punën edhe më tutje.

Drejtor tek Agjencia për punësim – Abdush Demiri
Zv/Drejtor në Drejtorin për të Ardhura Publike – Abdulselam Selami
Zv/Drejtor në Agjencionin për Rini dhe Sport – Avni Rustemi
Zv/Drejtor tek Agjencia për përkrahje të bujqësisë dhe zhvillimit rural – Remzi Abdullahi
Zv/Drejtor tek Agjencia për Emigracion – Izmit Nura nga Struga.
Në drejtorin për Ambient Jetësorë – Hisen Xhemaili
Drejtor në Agjencinë për kualitet dhe akreditim të objekteve shëndetësore – Kaltrina Beqiri

Drejtori i Përgjithshëm i Entit Shtetëror për Pronësi Industriale Safet Emruli ka dorëzuar dorëheqjen e tij dhe nuk do të jetë më drejtor në këtë drejtori. Nga ana tjetër sonte me vendim të qeverisë janë shkarkuar dy drejtorët nga radhët e BDI-së. Alajdin Havziu Drejtori i Inspektoratit Shtetëror të Punës dhe Arben Vila Drejtor i Agjencisë për Investime të Huaja dhe Promovim të Eksportit.

Për këto poste qeveria e Maqedonisë do të hap konkurs.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments