Thursday, June 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniIzet Mexhiti në Shuto Orizare: Sonte, nga këtu e ndjejmë erën e...

Izet Mexhiti në Shuto Orizare: Sonte, nga këtu e ndjejmë erën e fitores së madhe të BDI-së! (FOTO)

Mbahet Kuvendi zgjedhor i Degës se Shuto Orizares e Bashkimit Demokratik për Integrim, ku pjesmarrës ishin edhe funksionaret e lartë të partisë mes tyre dhe nënkryetari i BDI-së z. Izet Mexhiti.

“Sonte, nga këtu e ndjejmë erën e fitores së madhe të BDI-së.” – thotë Mexhiti

Në mënyrë demokratike, kryetar i degës se Shuto Orizares u zgjodh Ilaz Leskovica i cili shprehu gadishmërinë e tij për të kontribuar për të gjith banorët e lagjes së Shuto Orizares.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments