Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeRajoniIsh-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

Ish-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

Një 40-vjeçar shqiptar që qëlloi për vdekje ish-bashkëshorten e tij shqiptare pranë Firences dy ditë më parë vrau veten me të njëjtën armë të shtunën.

Burri, Alfred Vefa, të cilin policia e kërkonte prej dy ditësh, u gjet në një zonë të izoluar në komunën e San Casciano në Val di Pesa.

Ai vrau mbrëmjen e së enjtes së kaluar 37-vjeçaren Klodiana Vefa në Castelfiorentino, në provincën e Firences.
Çifti kishte një djalë 17-vjeçar dhe një vajzë 14-vjeçare.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments