Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiIdri Istrefi: Në Teferiç premtuam trotuar për këmbësorët, fëmijët që shkojnë në...

Idri Istrefi: Në Teferiç premtuam trotuar për këmbësorët, fëmijët që shkojnë në shkollë.Do punojmë pastër (FOTO)

Në Teferiç

Folëm për mungesën e investimeve ndër vite. Për sigurinë në rrugë dhe shkolla. Premtuam trotuar për këmbësorët, fëmijët që shkojnë në shkollë.
Por, më e rëndësishmja, folëm për mungesën e perspektivës, për të rijntë që ikin.
Ajo që duhet të bëjmë është, që të punojmë pastër. T’ua japim besimin njerëzve të ndershëm. Në këtë mënyrë do kemi shpërndarje të parave në investime, si në vendbanime të mëdha, ashtu edhe te ato të voglat. Në këtë mënyrë do të fusim vlerën e meritokracisë, në punësim në sektorin publik, si dhe në rritjen e shërbimeve për qytetarët.
Ne do të jemi në shërbim të qytetarëve dhe jo pronarë të qytetit apo komunës.

Faleminderit #Teferiç ! Voto #pastër! #Rretho6
ASh-Strugë

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments