Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiIdri Istrefi: Me komunitetin e peshkatarëve (FOTO)

Idri Istrefi: Me komunitetin e peshkatarëve (FOTO)

Me komunitetin e peshkatarëve

Pata kënaqësinë të njihem nga afër me shoqatën e peshkatarëve ‘’Karp Fish Llabunishta ‘’, me të mirat dhe vështirësitë e peshkimit sportiv dhe individual.
Diskutuam për problemet e shumta, por dhe për mundësinë që peshkimin sportiv ta kthejmë në një atraksion rajonal.
I premtova kësaj shoqate mbështetje institucionale dhe financiare për peshkimin sportiv.
Faleminderit për kohën dhe përkrahjen!

Со рибарската заедница

Имав задоволство да се запознаам со здружението на рибари “ Karp Fish Labunista “, ги видов придобивките и тешкотиите од спортскиот и индивидуалниот риболов.

Разговаравме за многу проблеми, но и за можноста спортскиот риболов да се претвори во регионална атракција.

И ветив на оваа заедница
институционална и финансиска поддршка за спортски риболов.

Ви благодариме за времето и поддршката!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments