Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniI sulmuan policët, paditen dy persona

I sulmuan policët, paditen dy persona

SPB Shkup ka paraqitur kallëzim penal kundër 60-vjeçarit V.F. dhe 28-vjeçari O.F, të dy nga Shkupi, për shkak të ekzistimit të dyshimit për kryerjen e veprës penale “sulm ndaj personit zyrtar gjatë kryerjes së punëve të sigurisë”, njoftoi MPB.

“Më 02.10.2023, në kryqëzimin e rrugës Kaçaniçki në bulevardin “Sllovenia” në Shkup,të akuzuarit kanë sulmuar fizikisht zyrtarë policorë”, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments