Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiI riu kapet me kokainë në Strugë

I riu kapet me kokainë në Strugë

MPB-Strugë ka paraqitur kallëzim penal kundër S.M (33) nga Gostivari, për shkak të ekzistimit të dyshimit për kryerjen e veprës penale “Prodhimi dhe vendosja në treg e paautorizuar e drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”. Gjatë kontrollit të kryer në rrugën “Partizanska” në Strugë, në veturën e pasagjerëve me të cilën po transportohej i akuzuari, zyrtarët policorë kanë gjetur dhe konfiskuar drogën dehëse,kokainë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments