Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniI pari i BFI-së : Gruevskin nuk e rrëzuan bombat e Zaevit...

I pari i BFI-së : Gruevskin nuk e rrëzuan bombat e Zaevit por unë (Video)

Në një intervist për TVM2, kryetari i BFI-së Sulejman Rexhepi ka deklaruar se Nikolla Gruevskin dhe qeverinë e tij nuk e rëzuan vetëm bombat e Zoran Zaevit por edhe kolumnat që i shkruante ai.
Për më shumë shikoni videon:

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments