Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniI "çmenduri" Milenko: Kësaj here me ndihmën e Rusisë do ti shtypim...

I “çmenduri” Milenko: Kësaj here me ndihmën e Rusisë do ti shtypim shqiptarët (VIDEO)

Milenko Nedelkovski, gazetari nacionalist dhe nxitësi i madh për të futur “xixa” në mes dy komuniteteve atij shqiptar dhe maqedonas.

I “sëmuri” Milenko i fryn zjarrit edhe më shumë kur shan dhe kêrkon ndihmën e Rusisë për ti shtypur shqiptarët në Maqedoni.

Ja çfarë thotë në kanalin e tij në Yotube i “çmenduri” Milenko Nedelkovski.

“Ne po shkojmë në protestë për të anuluar Marrëveshjen, këtë herë Rusia do të na ndihmojë të shtypim shqiptarët.

Ndiqeni videon e plotë të njeriut që urren shqiptarët edhe pse këta të fundit janë shtetformues në Maqedoni, dhe Milenkon kjo gjë e çmend edhe më shumë.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments