/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Humbin dy persona nga Ladorishti në malin Galiçicë, gjenden sot në mengjes
Qyteti, Slider

Humbin dy persona nga Ladorishti në malin Galiçicë, gjenden sot në mengjes

Dy persona janë gjetur në malin Galiçicë pasi më parë i janë lajmëruar një miku të tyre që kanë humbur, njoftojnë nga MPB-ja e Ohrit, shkruan Struga Ekspres.

Mbrëmë rreth orës 18 :05 në MPB-ne e Ohrit është lajmëruar B.T (44) nga Ohri që G.A dhe R.T nga Ladorishti i Strugës kanë humbur në malin Galiçicë dhe nuk e kanë njohur loka lokacionin e saktë.
Vetura me të cilën kanë udhëtuar, është gjetur në fshatin Velestovë të Ohrit.
Nga ky moment, deri në orën 21:00, personat ishin të pakapshëm ne telefonin e tyre.Të njëjtët u gjetën në orën 05:00 ,të mëngjesiit të sotëm.(Struga Ekspres)

June 19, 2018

error: Content is protected !!
Struga Ekspres